Інформативні хвалькуваті люди
Хвастощі – саме таким було одне із значень слова «display» до настання епохи віртуального матеріалізму. Таким значення залишається, звичайно ж, і до цих пір, хоча і плентається в кінці списку визначень. Це, втім, зовсім не заважає власникам, наприклад, телефонів і iPhon'ів хвалитися один перед одним своїми дисплеями, які вже давно відійшли від примітивного чорно-білого до кольорового зображення.
І треба сказати, що сьогодні дисплеї у сфері пристроїв відображення інформації завоювали не меншу популярність, ніж у свій час болтик і гаєчку в слюсарній справі. І це справедливо, адже саме дисплей, якщо можна так висловитися, «привинчивает» увага людини до відображуваної інформації. Ті ж комп'ютерні монітори можна сміливо назвати дисплеями, хоча аж ніяк не всі дисплеї можна обізвати моніторами, що тільки розширює кругозір. І чим більш ергономічно пристрій виведення інформації, тим менше навантаження на очі, адже саме завдяки зору людський мозок сприймає і переробляє практично 90% інформації. Наприклад, вивід на дисплей того ж телефону інформації про абонента допомагає самим кмітливим за дуже короткий проміжок часу придумати цілу історію про те, чому потрібно зустрітися або ж навпаки. Тут вже грає свою роль, не стільки дисплей телефону, скільки чисто психологічний фактор в залежності від вашого ставлення до того, хто наполегливо домагається вашої уваги.
Нині, поряд з телефонами та iPhon'ами просунутих брендів, все більше з'являється на нашому ринку так званих китайфонов – тобто пристроїв китайських виробників, мало в чому, за винятком, природно, ціни поступається своїм модним прототипам. І, звичайно ж, їх пристрої виведення інформації, в тому числі і змінні дисплеї, теж відображають 16 мільйонів кольорів, хоча якщо хто самостійно зможе точно підрахує їх кількість, той сміливо може претендувати на звання самого зрячої людини нашої планети.
І все ж, незважаючи на свою універсальність у застосуванні, дисплеї, як і всі прилади, створені людиною, мають один неприємний недолік – вони іноді ламаються. Причин, в основному, може бути кілька, і одна з них... алкоголь. І тут справа не в тому, що вам раптом попався питущий дисплей, який з бодуна плутає літери. Швидше, навпаки – пристрою виводу інформації дісталося після корпоративної вечірки, коли незграбні пальці господаря взяли, але не втримали той же популярний у народі китайфон моделі i9+++, і він дуже невдало шмякнулся. В результаті на ранок не тільки похмілля, але і повне нерозуміння того, хто вам телефонує в таку рань і на біса ви йому потрібні. Як показує досвід, відповідають у таких випадках тільки найхоробріші або самі цікаві, яким, втім, теж втрачати нічого.
І вихід у такій ситуації один – сміливо купуйте змінні дисплеї, щоб не втрачати щільного контакту з зовнішнім світом. І, звичайно ж, для того, щоб завжди було чим похвалитися.
Статтю для сайту написав Олег Готко